Aday tanıtım web sitesi

Aday Web Sitesi Hizmet Sözleşmesi

1- Bu sözleşme,  adayweb.com.tr web sitesinde yer alan Aday Web Sitesi temalarından birini satın alındığı anda yürürlüğe girer. Satın alan müşteri satın alma sayfasında bulunan “Kullanım Sözleşmesini okudum ve anladım” kutucuğunu işaretlediğinde sözleşme şartlarını kabul etmiş sayılır.

2- adayweb.com.tr sitesinde yer alan tüm temaların satış, dağıtım ve diğer hakları firmamıza aittir. Sitemizden satın alınan hizmetin devamını ettirdiği sürece temaların ve yazılım lisans süre sınırlaması bulunmamaktadır.

3- Müşteri satın aldığı temayı iade edemez, tema sadece 1 domain’e (Alan adına) lisanslanacaktır. Domain (Alan adı) değişikliği yapılmaz. Talebi durumunda yeniden satın alma ücreti ödenmesi gerekmektedir.

4- Müşterinin satın aldığı Aday Web Sitesi içeriğinde (Tasarım ve yazılım) Modül yazılımı ekleme veya tasarımında düzenleme değişikliği taleplerini firmamıza iletebilir, belirlenecek ekstra ücret ve süre konusunda anlaşma sağlanırsa bu değişiklikler firmamız tarafından yapılabilir.

5- adayweb.com.tr’de hazırlanmış olan web yazılımı sadece firmamıza ait sunucular (Server) da barındırabilir, farklı bir alanda barındırılamaz ve talep edilemez.

6- Müşteri satın aldığı temalardan kaynaklı oluşabilecek her türlü sorunlarda firmamıza mesai saatleri içerisinde Telefon ve mail ile destek talebinde bulunabilir. Temadan kaynaklı olduğu tespit edilen tüm sorunlar incelendikten sonra en uygun çözüm en geç 3 iş günü içinde sunulacaktır.

7- Müşteri satın aldığı  Aday Web Sitesi Yazılımı ve Tasarım Dosyalarının orjinal çizim ve yazılımın dosyaları talep edemez.

8- TESLİMAT ve HİZMET

8-a Müşteri farklı bir istek de bulunmadığı sürece seçtiği Aday Web Temasının demo kurulumu firmamız tarafından yapılacaktır. Kurulum sipariş onayından sonrası 12/24 Saat içinde yapılmaktadır.

8-b Domain (Alan adı) ve Hosting (Barındırma) Satın alındığı gün başlar. Domain (Alan adı) ve Hosting ilk yıl firmamız tarafından ücretsiz olarak sağlanacaktır. Süre bitiminde firmamız tarafından otomatik olarak gönderilen uyarı maillerini (epostalarını) dikkati alınması ve süre bitiminden önce ödemesi yapılması halinde hizmet satın alınacağı zaman karşılığında devam edecektir. Aksi olması durumunda süre bitiminde hizmet askıya alınacaktır ve sistemimizden 2 gün içerisinde silineceği gibi herhangi bir hak talebinde bulunamayacaktır.

8-c Müşteri almış olduğu Aday web sitesi hizmetini yıllık  60 USD/Yıl olarak satın aldığı sürece yararlanabilir. Fiyatlarda farklılık güncel kurlara göre değişiklik gösterebilir.

9- MÜŞTERİ YÜKÜMLÜLÜKLERİ

9.a İlk yayımda yerleştirilen demo içerik dışında ki yazı ve resim girişleri  müşteri tarafından yapılacaktır.

9.b Müşteri, firmamız tarafından üretilen yazılımlarda kullanılan özel yazılım tekniklerinin, tasarımının telif hakkının firmamıza ait olduğunu, bu yazılımların hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını, firmamıza ait Sunucular (Hosting) haricinde farklı bir alanda barındırmayacağını kabul ve beyan eder.

9.c Müşteri, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu, firmamızın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

9.d Müşteri, Aday Web Sitesi Kontrol Paneli şifrelerini kurulum işlemi bittikten sonra tarafına kayıt esnasında belirtmiş olduğu eposta hesabına teslim alabilecektir ve şifre değişikliğini yapacaktır. Aday Web Sitesi Kontrol Paneli şifreleri mail (eposta) yolu ile teslim edilmesinden itibaren bu şifrelerin üçüncü kişilerin eline geçmesinden ve buna bağlı olarak ortaya çıkacak olan sorunlardan firmamızı sorumlu tutamaz. Kullanıcıların veri tabanından yol açtığı hatalardan ve hack girişimleri sonucu oluşan veri kayıpları ve diğer sorunlardan firmamız sorumlu tutamaz.

9.e Müşteri, Aday Web Sitesi Demo kurulum aşamasında üzerinde mevcut tasarımı bütün olarak değiştirme talebinde bulunduğunda, firmamızın sözleşme tutarından hariç belirleyeceği farkı ödeyeceğini kabul eder.

9.f Müşteri verilerinin (Veri tabanı, web yazılımı) haricen yedeklenme talebinde bulunması durumunda ayrıca ücret ödemek zorundadır.

9.g Müşteri sipariş formunda belirtiği e-posta adresini tebligat adresi olarak kabul eder. Hizmet süre bitimini vermiş olduğu e-posta adresinden takip edecektir, firmamız tarafından gönderilen e-postaların spam düşmesinden kaynaklı hizmet sonlandırma işleminden firmamız sorumlu tutulamaz.

10- SÖZLEŞME KAPSAMI DIŞI İŞLEMLER

Bu sözleşmeden bahsedilen yükümlülükler dışında kalan ve aşağıdaki maddeler halinde yazılı bulunan işlemler sözleşme kapsamı dışındadır.

10.a Hosting (Barındırma) Hizmeti altyapısında, doğal felaketler ve yangın, kısa devre yapabilecek türdeki bağlantı ve sorunlardan dolayı sitenin HOST firması tarafından işletilemez hale gelmesinden dolayı oluşacak sorunlar,

10.b SQL, FTP veya Barındırma hizmetinin firmamıza yazılı olarak haber verilmeden bulunduğu yerden başka yere taşınması, Alan adının (Domain) yönlendirmesi veya bunlara erişimi sağlayan kullanıcı hesapları ve şifrelerinin değiştirilmesi sonucu oluşacak problemlerin giderilmesi,

10.c Firmamız dışındaki özel/tüzel kişilerin FTP ve SQL alanlarına müdahalesi,

10.d Henüz Anti –virüs programı bulunmayan, onarılmayan, virüs ve virüslerin yarattığı problemlerin giderilmesi,

10.e Lisansız yazılım yüklenmesi veya kullanılması,

10.f Sözleşme eklerinde tanımlanan donanım veya yazılımların başka özel/tüzel kuruluşa devredilmesi, devredilen donanım ve yazılım ürününü kapsam dışına taşır.

10.g Müşteriye ait kayıtlı donanım veya yazılım ürünlerinin üretici firmaların bu ürünlere desteğini kesmesi yada çıkabilecek sorunlara problemlerin çözümü noktasında ,sorunlara karşı destek vermemesi,

10.h Sözleşme, firmamızın web sayfasında belirtilen mesai saatleri dışında hizmet istenmesi.

10.ı Kullanıcıların gerekli özeni göstermemesi (arıza ve hataların geç bildirilmesi sorun yaratabilecek veya kullanıcıları ilgilendirmeyen bölümlerin bilinçli veya bilinçsiz kullanımı vb…)

YETKİLİ MAHKEME ve İCRA DAİRELERİ İş bu sözleşmenin uygulanmasında doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde İSTANBUL Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. Bu sözleşme 10 (On) madde olarak düzenlenmiştir.

Aday tanıtım web sitesi

Copyright © 2013 – 2023 Aday Web Sitesi – by avusor. Tüm Hakları Saklıdır.