Aday tanıtım web sitesi

Geri Ödeme ve İade Politikası

adayweb.com.tr ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız almış olduğunuz sadece Aday Web Sitesi hizmetini iade edebilirsiniz.  Hizmeti satın aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. Aday Web Sitesi hizmetini isteğiniz koşulsuz kabul edilecektir. Bunun için bilgi@adayweb.com.tr mail adresine genel bilgilerinizi göndermeniz ve 0 216 606 04 80 numaralı telefondan onay almanız yeterlidir.

Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satıla bilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Bu bakımdan;
1) Alan adı (Domain) satışı ya da transferi: Herhangi bir kişi, kurum, ya da ürün adına tahsisi gerçekleştirilmiş ya da transfer edilmiş alan adları tescil olduğu süreler içerisinde tekrar satışı gerçekleştirilemiyeceği için iadesi mümkün değildir.

2) Çalışması başlanan, Sosyal Medya Danışmalık Hizmeti iade edilemez.

3) Hizmet iade isteği 7 gün içinde yapılmış olmalıdır.

4) Hizmet iade isteği yukarıda belirtildiği şekilde yazılı olarak ve telefon araması onayı ile yapılmalıdır.

5) İade isteyebilmek için hizmet ile ilgili ödemenin yapılmış olması gerekmektedir. Kredi Kartı, Havale/EFT ile yapılan ödemelerde bankanın aldığı komisyon ve masraflar ve Alan adı (Domain) ücreti iade tutarından düşülecektir.

6) İade talebinde bulunduktan sonra e-mail ile faturanızla ilgili bilgilendirileceksiniz. İade edilecek ürün/hizmet ile ilgili iade faturası düzenleyerek göndermeniz gerekmektedir. Fatura düzenlemenin mümkün olmadığı hallerde size ulaşan faturanın geri gönderilmesi gerekmektedir. Eğer henüz fatura size postalanmamış ise herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. İade faturasının tarafımıza ulaşmadığı hallerde fatura kdv bedeli iade tutarından indirilir.

7) Kargo, Posta vb. ulaşım masrafları ile para iadesi için yapılan masraflar iade tutarından düşülür. 

Aday tanıtım web sitesi

Copyright © 2013 – 2023 Aday Web Sitesi – by avusor. Tüm Hakları Saklıdır.